Audi A5 \'st RS5 \'ks Muundamine

LAMBORGHINI Urraco P300 - Samm 2 (Lahtivõetud)

Tere, kallis klient!

Sellel leheküljel me proovime teile seletada kuidas meie juurde erinevatelt suundadelt jõua.

 

Marsruut Kesklinnast ja teistest linnaosadest:

Meie autoservis asub Kesklinna ja Lasnamäe piiril, seepärast esmalt me siin jutustame, kuidas meid leida sõites Kesklinnast või teistest vastavatest linnaosadest.
Nagu meile näib, kõige mugavam tee sellest suunast on pööramine vasakule Tartu maanteelt Lubja tänavale (pärast bussijaami). Peale Lubja tänaval paremale pöörava Majaka tänava alguseni ülesse sõitmist mitte keerata, vaid sõita otse Lasnamäe tänavale. Selle tänavat mööda paremal pool üksteise pärast asuvad neli kuueteistkümnekorruselised majad. Pärast nelja, teie teel viimast maja, on pööre paremale ja just sinna teile tuleb keerata.
Sõites mitte rohkem kui 100 meetrit pärast keeramist, just teie ees ilmub meie Autoservis. Seda tunnete ära suure kollase reklaamiplakati järgi.

 

Marsruudid Lasnamäelt:

Esimene marsruut:

On olemas kolm mugavad marsruudid Lasnamäelt meie Autoservisele.


Esimene marsruut on sõitmine Peterburi teel ja parema poole pööramine Majaka tänavale Peterburi tee, Majaka ja Pae tänavate ristmikul. Majaka tänaval teil tuleb sõita esimese valgusfooriga ristmikuni. See on Majaka ja Pallasti tänavate teerist. Siin teil tekivad kaks teesuunda.


Peale valgusfoori pöörake paremale KishMish restorani ja Lasnamäe postkontori suuna. Otsekohe pärast postihoonet teil tuleb pöörata paremale ja jätkata liikumist umbes saja meetri ulatuses. Kuskil selle kauguse mööda, teie paremal pool on meie Autoservis.


Peale valgusfoori teil tuleb jätkata liikumist otseteed, Majaka tänava lõpuni, alla vedava Lubja tänava alguseni ja paremale poole pöörava Lasnamäe tänava alguseni. Just paremale, Lasnamäe tänavale teil sobib pöörata. Edasi kõik on nagu Kesklinnast sõites. Selle tänavat mööda paremal pool üksteise pärast asuvad neli kuueteistkümnekorruselised majad. Pärast nelja, teie teel viimast maja, on pööre paremale ja just sinna teile tuleb keerata. Sõites mitte rohkem kui 100 meetrit pärast keeramist, just teie ees ilmub meie Autoservis. Seda tunnete ära suure kollase reklaamiplakati järgi enne territoriumile sissepääst.

 

Teine marsuut:

Teine marsuut sobib teile juhul, kui te algate oma teed Laagna teelt. Laagna läbi sõites, selle lõpul, peale valgusfoore, teil ei pea pöörama paremale, Gonsiori tänavale, mis viib Kesklinna. Peale valgusfoori teil tuleb sõita otse ja esimesel ristmikul pöörata vasakule J.Vilmsi tänavale, mille mõõda sõita umbes 100 meetrit. Siis te sattute alla vedava Laagna ja üles vedava Lubja tänavate ristmikul. Just Lubja mööda teil peab sõitma. Sõitke Lubja mööda üles paremale pöörava Majaka tänava alguseni. Mitte keerata Majakale vaid sõita otse Lasnamäe tänavale. Selle tänavat mööda paremal pool üksteise pärast asuvad neli kuueteistkümnekorruselised majad. Pärast nelja, teie teel viimast maja, on pööre paremale ja just sinna teile tuleb keerata.Sõites mitte rohkem kui 100 meetrit pärast keeramist, just teie ees ilmub meie Autoservis. Seda tunnete ära suure kollase reklaamiplakati järgi.

 

Kolmas marsruut:

Kolmas marsruut on mugav nendele, kes algab oma teed Narva maanteel. Sõitke Narva maantee mööda Lauluväljaku suuna ja natuke enne sinna jõudmist, valgusfooriga ristmikul, just pärast bussipeatust ja enne autoparklat, pöörake vasakule, Turba tänavale, mis ladusalt läheb üle Valge tänavale, kui te jätkaksite oma liikumist paremale. Peale seda sõitke otse Turba tänavale ja pärast Laagna teed ületava silla läbimist esimesel pööramisel pöörake hoovidele. Sõites mitte rohkem kui 100 meetrit pärast keeramist, just teie ees ilmub meie Autoservis kollase reklaamiplakatige üleval.

 

Marsruudid Piritast ja Viimsilt:

Veel oleks tarvis mainida kõige meie arvates kõige mugavamad marsruudid Pirita linnaosast ja Viimsilt. Sellist marsruudid on kaks. Mõlemad algavad Pirita teel ja eralduvad tee lõpul. Lõpul Pirita tee läheb üle Narva maanteele.

 

Esimene marsruut:

Teil tuleb jätkata liikumist otse maanteed valgusfooriga ristmikuni, mille paremal on baptistide kirik ja vasakul on bussipeatus. Peale selle valgusfoori teil tuleb keerata vasakule, J.Vilmsi tänavale ja sõita otseteed. Siis te sattute alla vedava Laagna ja üles vedava Lubja tänavate ristmikul. Just Lubja mööda teil peab sõitma. Sõitke Lubja mööda üles paremale pöörava Majaka tänava alguseni. Mitte keerata Majakale vaid sõita otse Lasnamäe tänavale. Selle tänavat mööda paremal pool üksteise pärast asuvad neli kuueteistkümnekorruselised majad. Pärast nelja, teie teel viimast maja, on pööre paremale ja just sinna teile tuleb keerata.Sõites mitte rohkem kui 100 meetrit pärast keeramist, just teie ees ilmub meie Autoservis. Seda tunnete ära suure kollase reklaamiplakati järgi.

 

Teine marsruut:

Pärast Pirita tee lõpu teil tuleb keerata vasakule ja otsa ringi, ja sõita vastusuuna, vaid Narva maanteel. Sõitke otse Narva maanteed ja peale lauluväljaku möödmist pöörake paremale, Turba tänavale, mis ladusalt läheb üle Valge tänavale, kui te jätkaksite oma liikumist paremale. Peale seda sõitke otse Turba tänavale ja pärast Laagna teed ületava silla läbimist esimesel pööramisel pöörake hoovidele. Sõites mitte rohkem kui 100 meetrit pärast keeramist, just teie ees ilmub meie Autoservis kollase reklaamiplakatige üleval.

 

Nii on peamised marsruudid meie Autoservisele.

Head teed!

Brisko – Usalda oma autot professionaalidele!